Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta a její fáze: Je opravdu tak účinná nebo je to podvod?

Dukanova dieta a její fáze: Je opravdu tak účinná nebo je to podvod?


Dukanova dieta se dělí celkově na 4 fáze, které si žádají individuální přístup. Každá fáze má své pravidla, jež se vám právě dnes budeme snažit co nejlépe vysvětlit. Nejen dukanova dieta, ale především dukanova dieta jídelníček vás ohromí.


Chcete se řídit cennými tipy francouzského lékaře Pierra Dukana? Tak pak si vepište do internetového vyhledávače dukanova dieta recepty a začněte brojit proti nadbytečným kilogramům.


Dukanova dieta jídelníček úzce souvisí s danou fází!


Dukanova dieta se dělí celkově na 4 fáze, které si žádají individuální přístup.Dukanova dieta : Útočná fáze číslo jedna


Dukanova dieta je v první fázi je pro člověka, který ji drží velmi motivující a představuje tzv. rychlý start a následnou redukci váhy se vším všudy.  Dukanova dieta se v útočné fázi dodržuje daný počet dní , a to podle požadovaného úbytku na váze. Pokud si přejete ztratit do 5 kg, dodržujte tuto fázi pouhé dva dny. Míříte –li však mnohem výše, držte ji 3 dny. V případě, že váš úmysl zhubnout je mnohem větší a vejde se do 20 kilogramů osvojte si prvotní fázi na 5 dní. 7 dnů je ale neprosté maximum.


Dukanova dieta je proslulá konzumací bílkovin, proto si dopřejte vařené hovězí nebo telecí maso.Dukanova dieta jídelníček: 

Váš jídelníček se bude skládat z masa ( králičí, kuřecí, rybí, telecí) a jejich úprava může být pouze dietní. Smažení i pečení je tabu. Nezapomínejte rovněž na vajíčka, poslouží jako skvělý zdroj bílkovin. Nejlépe je však konzumovat bez žloutků. 

Dukanova dieta recepty:

Myslíte si, že s potravinami bílkovinného původu nemůžete připravit chutný pokrm? Pravý opak je pravdou, knižní příručka s názvem Dukanova dieta recepty vám dodá potřebnou inspiraci.

Ve fázi, kdy tělu chybí ovoce a zelenina, je třeba začít užívat vitamíny. Jinak může vaše imunita dostat pěkně na frak. Pozor na to, ať na Dukanovu dietu nedoplatíte nemocí nebo chřipkou. 


Hledáte: Hledat na google.cz; Dukanova dieta google.cz ; Dukanova dieta jídelníčekgoogle.cz; Dukanova dieta recepty google.cz; Dukanova dieta zkušenostigoogle.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána