Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Matrace Biogreen T4 Materasso - matrace-biogreen-t4-materasso.jpg

Matrace Biogreen T4 Materasso

Matrace Biogreen T4 Materasso

6 200 Kč

6 200 Kč

12 400 Kč

14 050 Kč

15 650 KčMatrace Biogreen T4 Materasso

K nákupu matrace anatomický polštář z paměťové pěny Anatomic 500 ZDARMA !!!

matrace-biogreen-t4-materasso.jpg

Přírodní pěna Biogreen® je vyrobená na bázi ricinového oleje s přídavkem Aloe Vera, který zvyšuje hygieničnost matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie a přináší tak do vaší ložnice kus přírody. Matrace je sedmi zónová s antidekubitním průřezem (který se běžně používá pro matrace v nemocničních zařízeních), přivádí pod tělo vzduch, čímž tělo lépe při pocení osychá a zamezuje tak vzniku proleženin. Jemný čtvercový průřez přesně kopíruje páteř a stejnoměrně ji podpírá. Ve středu jádra jsou odvětrávací kanálky, které zajišťují ideální odvětrání matrace.

Záruka na proležení jádra je u matrace 5 roky!


shutterstock_61953025.jpg


POTAH LYOCELL

lyocel-1-1.jpgLYOCEL -2.jpg


Luxusní potah obsahující přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Má mírně chladivý efekt. Materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací. Vysoce kvalitní vlákno, činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. Splňuje vysoké požadavky na hygienický a antialergický potah a je současně ošetřen proti roztočům. Dvojité lemování dodává matraci elegantní vzhled. Po stranách je do potahu všita 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Vysoce prošívaný, výplň 100% duté polyesterové vlákno 300g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

POTAH LEVENDER

levandule-1-1.jpgpotah levender.jpg


Látka napuštěná výtažkem z levandule, ktera účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Potah splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Vysoce prošívaný a velmi pevný potah, výplň 100% duté polyesterové vlákno 300g/m2, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný do 60°C.

U této matrace je možnost výběru potahu právě z těchto dvou možností.


Specifikace

  •     Materiál  Přírodní pěna Biogreen® + výtažek AloeVera
  •     Tuhost matrace je tuhá - 4
  •     Nosnost do 150 kg
  •     Výška matrace - bez potahu 17 cm / s potahem 20 cm
  •     Zóny  7
  •     Potah  Lyocell + 3D mřížka nebo Levander + 3D mřížka
  •     Doporučené uložení matrace  pevný i polohovací lamelový rošt nebo laťový

Garance vrácení zboží do 30dnů bez udání důvodu!


30 dni zaruka.jpgbiogreen-1.jpgzarukla-1.jpg7 zon-1.jpgzdravotni matrace-1.jpg

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána