Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Celotělový podpůrný polštář

Celotělový podpůrný polštář

Celotělový podpůrný polštář ve tvaru C


Nesníte o polštáři, který dokáže současně podpírat vaši hlavu, krk, ramena, záda, paže i kolena? Snažíme se vyhovět požadavkům lidí na spaní, kteří chtějí úplnou oporu těla. Polštář ve tvaru C byl vyvinut pro nejpohodlnější a nejbezpečnější noční odpočinek.
Polštář ve tvaru C je vícepolohový polštář s oporou na různých místech těla.


medical-comfort-sweetheart-1.jpgCílem originálního designu polštáře ve tvaru písmene C je poskytnout rovnoměrnou oporu a srovnání všech částí těla. Pomáhá osobám, které trpí různými svalovými a fyziologickými chorobami jako je mimo jiné bolest zad, bolest beder, zranění krku, reflux kyselin, poruchy páteře a svalů, a výborně funguje i jako těhotenský a kojící polštář.


Na vysoké útraty za různé polštáře pro každou část těla můžete zapomenout, pokud můžete mít vše, co potřebujete, v jednom praktickém polštáři – tělovém polštáři ve tvaru C.


Tělový polštář ve tvaru C zvyšuje polohu kyčlí, aby zajistil neutrální polohu kloubů vzhledem k horní části těla (hlavě, krku, ramenům, zádům a pažím), a poskytuje podélnou a poziční oporu zad. Přiléhavé křivky podpírají žaludek, přesně tak, jak to v této citlivé oblasti těhotné ženy vyžadují pro své rostoucí bříško, stejně jako každý, kdo spí.


Je to příjemný zklidňující polštář do postele, na pohovku nebo na velkou plochu, na kterém budete rádi relaxovat při sledování televize, čtení nebo jen tak odpočívat po dlouhém cestování. Poskytuje sklon, abyste si mohli zdvihnout nohy. Jeho podélné křivky a dlouhá vertikální podložka laskavě obejmou spícího člověka (na boku), který se rád ve spánku přituluje.  

sweetheart_03.jpgJak víme, mnozí lidé se probouzejí v jiné poloze, než v jaké si původně lehli, zejména když spí na boku nebo trpí syndromem neklidných nohou nebo poruchou pravidelného pohybu končetin. Díky tomuto polštáři se již nemusíte obávat, že vám cenné a drahé polštáře uprostřed noci spadnou z postele, pokud můžete mít stabilní polštář, který můžete obejmout a přitulovat se k němu podle potřeby během celého spánku. 

Když si koupíte tělový polštář ve tvaru C, získáte všechny polštáře, které potřebujete na každý problém nebo onemocnění týkající se spánku, který vyžaduje dobrou oporu ve spaní: rovné srovnání míchy, nadzdvihnutí, pohodlí a bezpečnou polohu, vše v jenom polštáři. Už nemusíte hledat jinde. Tělový polštář ve tvaru C je nejkompletnější tělový polštář, který jste hledali. Klikněte na tělový polštář ve tvaru C (Sweet Heart) a začněte spát lépe s celkovou oporou.Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána