Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta:  Nechci sportovat, zhubnu i tak?

Dukanova dieta: Nechci sportovat, zhubnu i tak?


Jako každá dieta, tak i dukanova dieta si žádá zapojit pravidelný pohyb, jež je časově vymezen podle dané fáze, ve které se právě nacházíte. Pojďme se společně dozvědět o dukanově dietě více a začněte konečně chodit na procházky, ty vám pomohou vyrýsovat vaši postavu podle přání.


Dukanova dieta zkušenosti: Tolik minut byste měli denně chodit


Dukanova dieta zkušenosti: Kolik minut byste měli denně chodit?1. Fáze – 20 minut aktivní chůze
2. Fáze – 30 minut aktivní chůze
3. Fáze – 30 minut aktivní chůze
4. Fáze – 20 minut aktivní chůze

Výše uvedenou tabulku vymyslel sám Pierre Dukan, proto si je vezměte k srdci a snažte se ji plnit. 


Po přečtení se vám okamžitě chce odpovědět, že zkrátka a dobře nemáte čas? Chyba lávky! Dukanova dieta doplněná o porci pohybu vám pomůže hubnutí zrychlit a jako bonus navíc se budete cítit naprosto skvěle.  Máte pocit, že vaše dukanova dieta najednou stagnuje? Zapojte  se na celou hodinu do pohybu a choďte pravidelně.


Dukanova dieta versus pravidelná chůze

Bez pohybu ztratíte svalovou hmotu a vaše tělo bude najednou povadlejší, což by vás mohlo jedině stresovat. Stopněte myšlenky, jak se vyhnout sportu a raději se do něj s elánem pusťte. Podle lékařů a odborníků je nejlepší chůze, je to přirozený pohyb, který je tělu blízký a nijak neškodí. Při běhu si namáháte kolena, proto pokud máte nějaké to kilo navíc, vaše cesta ke sportu začíná u chůze. 


Dukanova dieta bude fungovat jedině za dodržování podmínek jako je dukanova dieta jídelníček a dukanova dieta recepty. Jedině tímto způsobem dosáhnete skvělých výsledků, po té můžete přidat váš názor při hledání fráze na internetu -  dukanova dieta zkušenosti.


Dukanova dieta jídelníček, který  chutná aneb pohyb plný pohody


Dukanova dieta jídelníček, který  chutná aneb pohyb plný pohody.Dukanova dieta také preferuje dostatek pohybu, pravidelná návštěva fitness centra to však být nemusí. Začněte více chodit pěšky, zapomeňte na krátké pojíždění autem, sedněte na kolo, nečekejte na výtah a spolu s dětmi vyrazte venčit chlupatého rodinného parťáka.

Postupně až si na pravidelnou chůzi zvyknete a bez zadýchání zvládnete ujít požadovaný kus cesty, můžete postupně navyšovat rychlost. 

Tip: Rodinné procházky nejen utužují zdraví, ale také rodinné vazby. Taková skvělý rituál si brzy oblíbíte a uvidíte, že to bude mít samé pozitivní účinky na zdraví i psychickou kondici.

Dukanova dieta bude fungovat jedině za podmínky, že ji budete dodržovat. 


Chůze je ten nejpřirozenější pohyb, který člověk může vyvíjet. Je také finančně nenáročný, což jistě uvítá každý z nás.

Hledáte: Hledat na atlas.cz; Dukanova dieta atlas.cz; Dukanova dieta jídelníčekseznam.cz; Dukanova dieta receptyatlas.cz; Dukanova dieta zkušenostigoogle.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána