Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Chutná snídaně a krabičková dieta jde to vůbec dohromady?

Chutná snídaně a krabičková dieta jde to vůbec dohromady?


Zvykli jste si snídat kupované müsli a právě jste se rozhodli pro hubnoucí alternativu s názvem krabičková dieta? Máte obavy, že vám ranní start nebude již vůbec chutnat? Zaplašte obavy a přečtěte si náš dnešní článek, krabičková dieta domácí nemusí způsobit ve vašem životě pohromu, právě naopak. Čtěte dále a uvidíte, že krabičková dieta recepty na snídani vás opravdu překvapí.


Krabičková dieta domácí : Den začíná snídaní


Tělo potřebuje ranní přísun potravy, aby se mohl po spánku znovu nastartovat. Zapomeňte však na bilé pečivo, hromadu margarínu a tučné vysočiny. Pozor dejte také na granulované čaje, které obsahují jen cukr a barviva. Takový typ snídaně se jeví jako nevhodný!


Krabičková dieta domácí – Tmavý toastový chléb s vejcem a lučinou.Krabičková dieta domácí – Slunečnicový chléb, tvaroh a snítky bylinek

Plátek zdravého chleba namažte tvarohem a posypte bohatou ozdobou s vůní pažitky. Také chléb s tvarohem a jablkem je výtečný. 

Krabičková dieta domácí – Grahamový plátek s tuňákem


Do grahamového plátku se zakousněte za asistence tuňáku. Připravte si také oblohu v podobě rajčat, okurek, kedblubny a papriky. 


Krabičková dieta domácí -Tmavý toustový chléb s máslem a vejcem


Chléb potřete trochou kvalitního máslo, margaríny nejsou zdraví prospěšné a přidejte na tvrdo uvařené vajíčko. 


Krabičková dieta domácí – Ovocný salát s pomerančovou šťávou.Krabičková dieta domácí – Jogurt s ovocem


Do bílého jogurtu přidejte lžičku domácí marmelády, kompotu nebo čerstvého ovoce. Slaďte výhradně medem nebo javorovým sirupem.


Krabičková dieta domácí – Ovocný salát s citrusovými plody bez banánu


Smíchejte kostky pomeranče, grepu, mandarinek a vše zalijte šťávou z limetky. Vaše tělo se tak naladí na denní proces dostatečně. Vitamín C je důležitý a do organismu se dostává jedině stravou. Banán je pro vás tabu, je opravdu hodně sladký, proto s ním opatrně. 


Krabičková dieta Zlín nebo krabičková dieta Plzeň a jiné


Začněte snídat zdravě a výše uvedené recepty  přetavte   do reality. Pokud nemáte čas denně plánovat kompletní denní jídelníček, zkuste například varianty jako krabičková dieta Praha nebo krabičková dieta Brno.


Hledáte na: Hledáte na seznam.cz; krabičková dieta atlas.cz; krabičková dieta domácí seznam.cz; krabičková dieta receptygoogle.cz; krabičková dieta Brnoseznam.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána