Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Eliška Bučková

Eliška Bučková

Eliška Bučková (nar. 23. července 1989 v Hodoníně) je přední česká modelka, která v roce 2008 vyhrála prestižní soutěž Česká Miss. Eliška má ze čtyř sourozenců.  Chodila do základní školy ve Strážnici na Hodonínsku, odkud  také pochází a kde dodnes i střídavě žije. Po základní škole začala studovat Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži, ale po druhém ročníku studium přerušila. Přešla na Střední odbornou školu ve Strážnici (obor kosmetika). Po ukončení kariéry modelky by ještě chtěla dále studovat.

V roce 2008 reprezentovala Eliška Bučková Českou republiku na prestižní světové soutěži krásy Miss Universe ve vietnamském Nha Trangu, kde obsadila skvělé 11. místo (z celkem 80 soutěžících v disciplíně o nejlepší postavu v plavkách). V roce 2010 se Eliška dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World.

Výrobky Medical Comfort doporučuje Česká Miss 2008 Eliška Bučková

Životní motto Elišky Bučkové zní: „Buď svá, nezapomínej na své cíle a jdi za nimi.“

Oblíbenou historickou postavou Elišky Bučkové je Marie Magdaléna, která dokázala začít žít nový život a sloužit lidem. K zálibám Elišky patří zejména tanec, zpěv a práce s dětmi. Nejlepší dovolenou prý prožila v Malajsii, ale také na chatě u lesa v Novém Hrozenkově. Eliška by se chtěla podívat do Španělska a do sultanátu Brunej na ostrově Borneo.

V roce 2012 si Eliška Bučková, po boku svého partnera Václava Noida Bárty, zahrála roli Ofélie ve známém muzikálu Hamlet. Eliška Bučková do budoucna plánuje 2 až 3 děti.

Eliška Bučková na facebooku

Eliška Bučková v médiíchOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána