Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Ortopedické polštáře

Ortopedické polštáře

Ortopedické polštáře plní skutečný účel polštářů


Mnoho lidí věří tomu, že polštáře by se měly používat na podložení hlavy, aby bylo spaní pohodlnější. Tento způsob myšlení je bohužel příčinou toho, že mnozí lidé zažívají chronickou a silnou bolest krku. Skutečným účelem polštáře by mělo být opora hlavy a krku a řádné srovnání krku a páteře. Díky používání ortopedického polštáře může mnoho lidí spát ve správné poloze.


ortopedicky-polstar.jpgVlastnosti ortopedického polštáře
Ortopedické polštáře známé také jako krční polštáře jsou vytvarované tak, že je prostor pod hlavou a krkem vyplněn a hlava a krk jsou řádně podpírány. Tím, že je krk osob, které polštáře používají, řádně podepřen, se prokázalo, že tyto polštáře výrazně prospívají lidem trpícím chronickou bolestí krku. Unikátní tvar ortopedického polštáře umožňuje, aby polštář krk a páteř spící osoby řádně srovnal. Až donedávna bylo problémem těchto polštářů, že měly tendenci asi po roce používání ztrácet tvar a musely se často měnit.

Nejlepší polštáře na problémy s krkem
Protože jiné nápravy chronické bolesti krku, jako je chiropraktická péče, mohou stát tisíce dolarů, měl by být ortopedický polštář v boji proti bolesti krku prvním krokem. Přestože ortopedický polštář sám o sobě nedokáže vždy napravit škodu, kterou již na krku a páteři způsobilo nesprávné srovnání, jakmile jsou problémy se srovnáním lékařsky napraveny, ortopedický polštář pomůže předejít škodě způsobené opakování tohoto problému.


Je známo, že kromě nápravy bolesti krku ortopedické polštáře zmírňují bolesti hlavy a pomáhají při snižování mravenčení, které někdo pociťuje ve svých rukou a v chodidlech. Je to způsobeno nesprávnou oporou prohnutí krku, což může vést k těmto příznakům, a ortopedický polštář tyto příčiny nepohodlí odstraňuje. Kromě omezení těchto příznaků polštáře pomáhají odstraňovat i únavu tím, že se spící osoba lépe v noci vyspí.


Nákup ortopedického pěnového polštáře
Lidé, kteří znají výhody, které používání ortopedického polštáře nabízí, ale kteří se zdráhali si ho koupit kvůli krátké životnosti, budou potěšeni, když zjistí, že nyní na trhu existují ortopedické polštáře, které jsou vyrobeny z revolučního materiálu, který je navržen tak, aby si zachovával tvar po mnoho let. Paměťová pěna, která je vytvořena podle nejvyšších norem, se nyní používá na výrobu ortopedických polštářů, které vydrží i zkoušku času.


Když se rozhodujete o koupi ortopedického polštáře, je důležité si zapamatovat, že ne všechny ortopedické polštáře jsou stejné. Spotřebitelé si musí ověřit, že ortopedický polštář, který si kupují, je vyroben z paměťové pěny jako tvarovaný krční polštář z paměťové pěny.
Přestože může být počáteční cena těchto polštářů vyšší, nemusí se neustále měnit jako levnější imitace.


Můžete si vybrat z naší nabídky ortopedických polštářů:

Anatomic, Anatomic 500, Wonder 3plus, Clever GeniusOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána