Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - afeed3e1a77c39ff8da4d7530bb9c317.jpg
Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - 679507035b7e473331a1a7d9388b6579Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 04

Polštář WAIKIKI Comfort

Akční

Ergonomicky tvarovaný polštář Waikiki Comfort přináší to nejlepší uvolnění pro vaše unavené nohy. Ať už jej položíte na postel, gauč či podlahu, poskytne vašim dolním končetinám tu nejlepší péči a pocit naprosté relaxace. Jak sám jeho název napovídá, s polštářem Waikiki Comfort zažijí vaše nohy opravdovou dovolenou. Polštář Waikiki Comfort přinášíme pro všechny milovníky měkkých materiálů a hřejivého, mazlivého plyše.

1 599 Kč

1 999 Kč







Dovolená pro vaše nohy – to je špičkový polštář Waikiki

Polštář Waikiki Comfort vytáhněte, kdykoliv chcete svým unaveným nohám dopřát maximální odpočinek.
Ať už jste vyčerpáni po celodenním sezení u počítače, sportovním výkonu či náročných domácích pracích, polštář Waikiki je vždy připraven vám posloužit a dopřát odpočinek, při němž si budete připadat jako na luxusní dovolené na Havaji.

Ne náhodou se náš polštář jmenuje podle oblíbené havajské pláže a populární destinace vyhledávané pro relaxaci.
Waikiki Comfort je anatomicky tvarovaná podložka pod nohy, která kopíruje přirozený tvar vašeho těla. Její zvýšená část přináší úlevu od bolesti a otoků a zmírňuje napětí v oblasti bederní páteře.

Spolu s polštáři Kauai Comfort a Olioli Comfort tvoří pětihvězdičkový relaxační set Havaj Comfort, jehož důkladně promyšlený a propracovaný design přináší ten nejlepší odpočinek a uvolnění veškerého svalstva.

Další využití polštáře Waikiki Comfort najdete v podrobném popisu.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Polštář WAIKIKI Comfort - nadstandardní pohodlí a snadná údržba

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgPolštář WAIKIKI Comfort je vyrobený z měkoučké speciální pěny Medical v kombinaci s paměťovou pěnou Medical a heboučkého potahu z plyše.

Rozměry: 70x19x47 cm

Snímatelný potah polštáře WAIKIKI Comfort je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše.

Složení: 100 % micropolyester

Plys.jpg

Udržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.



Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel 02Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel 03Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel obal 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 02Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 03Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 04Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina maminka 05Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel rodina tatinek 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel skec 01Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel skec 02Polštář WAIKIKI Comfort …dovolená pro Vaše nohy - polohovaci polstar waikiki comfort polohovaci kreslo polohovaci postel skec 03

Přečtěte si více o polohovacím polštáři Waikiki Comfort

Waikiki je jedna z nejznámějších a turisty nejvyhledávanějších pláží na Havaji. A nejen to – zároveň se jedná o symbol naprostého odpočinku; uznejte sami – kdo z vás by se nechtěl právě v tuto chvíli natáhnout na čistý, bílý písek, složit hlavu pod palmu a takříkajíc dát nohy nahoru? A právě ty „nohy nahoře“ jsou důvodem, proč jsme slovem Waikiki Comfort pojmenovali produkt, který spolu s dalšími dvěma polštáři tvoří náš třídílný pětihvězdičkový relaxační set Havaj Comfort.

Relaxační a ergonomicky tvarovaný polštář pod nohy Waikiki Comfort je tím nejlepším, co můžete dopřát svým unaveným a nateklým nohám. Možností využití tohoto polštáře je však mnohem více – polštář je ideální například pro studenty, kteří se na něm mohou pohodlně učit, či pro ty, kteří si rádi čtou knihu v poloze na břiše. Polštář Waikiki Comfort zajisté ocení i všechny těhotné ženy – není totiž lepší pocit, než na něj vyložit nohy a dokonale tak ulevit páteři.

Relaxační polštář Waikiki Comfort je navržený tak, aby kopíroval přirozený tvar vašeho těla. Díky tomu vám zajistí pocit z toho nejlepšího odpočinku. Zvýšená část polštáře Waikiki je právě to, co navozuje onen kýžený pocit nohou nahoře; zároveň přináší rychlou úlevu od bolesti a otoků, zmírňuje napětí v oblasti bederní páteře a zachovává její přirozený tvar. Také pomáhá zlepšit krevní oběh, ulehčuje práci srdce a uvolňuje orgány v oblasti malé pánve. Tím výčet výhod polštáře Waikiki Comfort však zdaleka nekončí – nesmíme samozřejmě zapomenout ani na jeho preventivní používání, které pomáhá předcházet řadě onemocnění spojených především se špatným krevním oběhem a zachovává tak vaše nohy zdravé a krásné, bez otoků, křečových žil nebo celulitidy.

Díky všem těmto výhodám je relaxační polštář Waikiki Comfort vhodný opravdu pro každého – ať už jste vrcholový sportovec, pacient v rekonvalescenci, senior, těhotná žena či učící se student – naším cílem je zajistit vašim unaveným nohám a páteři dokonalé uvolnění, zdraví a krásu. A odpočinková podložka Waikiki Comfort je přesně ten produkt, který to vše hravě zvládne.

Relaxační polštář Waikiki Comfort je opravdovou dovolenou pro vaše nohy. Díky použití paměťové pěny Medical, z níž je podložka vyrobena, vznikl produkt pro maximální pohodlí a dokonalou relaxaci celého těla. Spolu s polštáři Kauai Comfort a Olioli Comfort tvoří náš pětihvězdičkový relaxační set Havaj Comfort, díky němuž si budete připadat jako na dovolené v Tichomoří.



Související produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána