Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlící a tulící polštář Oáza Comfort - polstare-polstar-kojici-mazlici-rodina-pohoda-maminka-eva-1.JPG
Mazlící a tulící polštář Oáza Comfort - Oaza Comfort 1

Mazlící polštář Oáza Comfort

Akční

Hebký, nadýchaný plyšový povrch, jemný design a pevná konstrukce – náš polštář Oáza Comfort vás potěší na dotek a podepře vám hlavu i páteř v té nejzdravější poloze.

1 290 Kč

1 590 KčOáza Comfort je multifunkční tulící polštář, který potěší ve chvílích odpočinku všechny členy vaší rodiny. Toužíte po pohodlném a měkkém ležení, během kterého jsou vaše záda v ideální poloze? Hodil by se vám polštářek pod nohy či hlavu s dokonalým anatomickým tvarem? Potřebujete zdravý a vydatný spánek, z něhož se probudíte svěží a oddechnutí? To vše vám přináší hebký a mazlivý plyšový polštář Oáza Comfort, pečující i během vašeho odpočinku či spánku o Vaši celkovou fyzickou či psychickou pohodu.

Další využití mazlícího polštáře OÁZA Comfort najdete v podrobném popisu


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Mazlící polštář OÁZA Comfort - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

Rozměry: 77 x 77 x 18 cm

polstare-mazlici-dreem-sleep.jpgMazlící polštář OÁZA Comfort  je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50% bavlna 50% PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

polstare-kojici-polstar-vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysoký teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Snímatelný potah mazlícího polštáře OÁZA Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Plys.jpg

Údržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlitPodrobný popis mazlícího polštáře OÁZA Comfort

Mazlící polštář Oáza je vaším nepostradatelným pomocníkem pro pohodlný, uvolňující odpočinek, ale i pro zdravý a vydatný spánek. Jeho designérům se povedlo propojit nepropojitelné - je pevný a bezvýhradně zdravě podpůrný, a zároveň měkký, jemný a nadýchaný. Nabídne vám kvalitní a uvolňující spánek, z něhož se ráno proberete odpočati, svěží a usměvaví, ale zároveň vám díky svému perfektnímu vytvarování a vysoce kvalitní paměťové pěně zajistí tu nejzdravější a nejpřirozenější polohu. Ideálně se přizpůsobí obrysům vašeho těla a vaší hlavě a krku dopřeje ergonomicky a zdravotně správnou polohu tak, abyste relaxovali či spali bez zbytečného zatěžování páteře a kloubů. Potěší vás tedy nejen na dotek, ale pozitivně ovlivní vaše zdraví a to, jak se cítíte.

Polštář Oáza je nefalšovaně multifunkční, díky jeho dokonale anatomickému tvaru si jím podepřete nejen hlavu, ale také záda či nohy. Jeho zdraví prospěšné účinky vycházejí z materiálu vysoké kvality, z níž je vyroben. Základem polštáře Oáza je kvalitní duté vlákno, jímž je plněn. To se vyznačuje mimořádnou pevností, zároveň měkkostí a dlouhodobou stabilitou bez deformací. Ve spojení s luxusním hebkým potahem vytváří z polštáře Oáza produkt té nejvyšší kvality. 

V čem konkrétně spočívají zdravotní přínosy polštáře Oáza? Ten největší je v tom, že Oáza po celou noc uchovává zdravotně správnou rovinu hlavy a krku s přirozenou křivkou páteře, takže během spánku u vás dochází k uvolnění svalů podél páteře. Výsledkem je spánek v té nejzdravější poloze a předcházení řadě zdravotních problémů, jakými je například migréna, šelest v uších známy jako tinnitus, ztuhlost a znecitlivění krku a paží, křeče šíjových a trapézových svalů a celá řada dalších nepříjemných potíží. Díky anatomicky správné spánkové poloze se vám taky uvolňují dýchací cesty, díky čemuž předcházíte spánkovým poruchám jako chrápání a výpadky dechu během spánku, nebo je výrazně zmírňujete. Oáza vám tudíž zajišťuje nejenom pohodlný, ale především vydatný a regenerující spánek tak, abyste si další den mohli naplno užít.

Abychom se však nevěnovali pouze vážným otázkám fyzického zdraví, rádi bychom se zmínili také o psychické pohodě, kterou vám Oáza zajistí. Nezapomínáme přeci na to, že jde o tulící a mazlící polštář pro každého, pro všechny členy rodiny. Je doslova a do písmene tulící, jemný a hebký a bezesporu se stane oblíbených společníkem každého člena rodiny ve chvílích tolik potřebného oddychu, vzájemného mazlení, relaxace po vyčerpávající práci nebo těžkém pracovním dnu a také přítulným a mazlivým přítelem během občasných osamělých nocí.

Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána