Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Dukanova dieta: V žádné potravině nejsou pouze čisté bílkoviny, jak na to vyzrát!

Dukanova dieta: V žádné potravině nejsou pouze čisté bílkoviny, jak na to vyzrát!


Dukanova dieta je založena na principu omezení sacharidů a naopak navýšení bílkovinných složek ve stravě. Máte však problém s tím, že nevíte, kde přesně se čisté bílkoviny nacházejí? Dukanova dieta jídelníček vám pomůže tento problém rozkrýt a vyřešit, proto čtěte dále!


Dukanova dieta recepty: Kde se vyskytují  pro nás potřebné bílkoviny?


Dukanova dieta recepty: Kde se vyskytují  pro nás potřebné bílkoviny?Sacharidy, bílkoviny, tuky a dalších, právě tyto výše uvedené potřebuješ člověk pro správnou fuknci organismu. Pierre Dukan vás však se svou dietou vybízí k tomu, abyste na všechny ostatní látky trochu pozapomněli a věnovali pozornost bílkovinnám. 

Význam bílkoviny:

S přítomností bílkovin se setkáváme v každé živé buňce, a to jak u zvířat, lidí i rostlin. Bohužel v rostlinné sféře jsou tyto bílkoviny kombinovány také s velkým podílem cukrů.


Dukanova dieta bude fungovat správně, pokud bude dodržen hlavní princip, na kterém je dukanova dieta založena. Nutné je konzumovat potraviny s co nejvyšším bílkovinným zastoupením, nejlépe bez vysoké zátěže v podobě cukrů. Nejlepší praktickým příkladem jsou například vaječné bílky. Rostlinná sféra je rovněž na bílkoviny bohatá, ale zde je vysoký nárůst cukrů a jiných nevhodných látek, které s dukanovou dietou nemohou mít opravdu nic společného.

Rostlinná říše bílkovin je nám tedy uzavřena. Skvělou čístou bílkovinu skvěle charakterizuje právě bílek u vajec. 

Dukanova dieta recepty se mohou skládat například z kuřecího a rybího masa. Dukanova dieta jídelníček: Které potraviny můžeme použít?


Dukanova dieta recepty se mohou skládat například z kuřecího a rybího masa. Také tučné ryby nejsou pro dukanovu dietu nepřijatelné, klidně si je můžete dopřát. Zamilujte se do chuti mořských korýšů, do odtučněných mléčných výrobků, do vajec, do telecího masa a dietní drůbeže.

Dukanova dieta recepty: Následující potraviny, které jsou zakázané

Vepřové maso a drůběž typu kučena a husa. Jsou sice plné bílkovin, ale bohužel i plné tuky. 

Hledáte: Hledat na seznam.cz; Dukanova dietaseznam.cz; Dukanova dieta jídelníček seznam.cz; Dukanova dieta receptyseznam.cz; Dukanova dieta zkušenostiseznam.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána