Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Krabičková dieta aneb lze vůbec vařit s netradičními surovinami?

Krabičková dieta aneb lze vůbec vařit s netradičními surovinami?


Známe to téměř všichni,  neustále přemýšlíme a  plánujeme, co budeme vařit k obědu, k večeři a co si připravíme na snídani. Vše komplikuje také fakt, pokud se rozhodnete pro redukci váhy. Krabičková dieta návod i krabičková dieta domácí je na internetu velmi dobře dohledatelná, což poukazuje na skutečnost, že si nemusíte lámat hlavu s vařením a inspirací. Také krabičková dieta recepty se velmi často objevuje v regálech knihkupců.


Krabičková dieta recepty: Luštěniny v hlavní roli

Naše babičku luštěniny pravidelně zařazovaly do jídelníčku, protože maso bylo cenově nákladné. I když si pravou svíčkovou můžete hravě dovolit, nevadí. Využijte tajemství starých českých receptů a zkuste vykouzlit ryché jídlo s ohledem na výživu, cenné látky a prospěšnost zdraví. 

Fazole, hrách žlutý nebo zelený, čočka, červená čočka a fazolové lusky? S kombinací dalších surovin si uvařite pokrmy s výtečnou kvalita. Krabičková dieta recepty tak bude využita v praxi, co nejlépe. Hravě si postačíte s hráchem, klasickou čočkou a fazolí. O luštěninách je všeobecně známo, že podporují trávení, jsou zdrojem vitamínů skupiny B.  S konzumací do těla dostaneme také nutný fosfor, vlákninu a v neposlední řadě si pochutnáte.

Krabičková dieta domácí -  Luštěniny jsou pro vás tabu? 

Účelně se luštěninám vyhýbáte? Rozhodně neděláte dobře! Nadýmání můžete předejít tím, že čočku nebo hrách namočíte přes noc do vody, vody vylijete a pustíte se do vaření. Podle odborníků červená čočka nanadýmá!


Krabičková dieta recepty: Čočková polévka s chutnými bramborami.Krabičková dieta recepty: Hrachová polévka s opečeným chlebem


Budeme potřebovat: hrách, vodu, koření, bylinky, česnek, uzené nebo šunku


Hrách uvaříme do měkka, rozmělníme ponorný mixérem, prolisujeme česnek, okořeníme. Na cibulce zpěňte uzene, orestujte a přidejte do polévky. Zahustit ji již nebude muset, protože rozmělněním hráchu ji dodáte na hustotě. 


Krabičková dieta recepty: Jarní salát s fazolí a kukuřicí


Krabičková dieta recepty: Zeleninový salát s červenou čočkou.Do mísy přidejte zeleninu, zakápněte olivovým olejem, přidejte pár lžiček jogurtu, pažitku a fazolku s kukuřící v konzervě. 


Červenou čočku jistě naleznete nejen u domácí krabičkové diety. Také krabičková dieta Praha či krabičková dieta Brno splní vaše očekávání. Zamilovali jste si chuť červené čočky? Krabičková dieta Zlín nebo krabičková dieta Plzeň jistě vaší chuti vyhoví.


Hledáte na: Hledáte na seznam.cz; krabičková dieta Prahagoogle.cz; krabičková dieta domácígoogle.cz; krabičková dieta návod seznam.cz; krabičková dieta Plzeňseznam.czOdebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána