Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Probouzejte se mladí a čerství

Probouzejte se mladí a čerství

Tvarovací polštář zdvihne vaši hlavu, krk a ramena jak doporučují fyzioterapeuti. Protažený krk a přímá páteř = úplná úleva při spánku.

Přehazování a otáčení se většina z nás, kteří nejsou schopni se spokojit se svým polštářem, zná. Ale tyto neustálé obraty, které v posteli provádíte, ovlivňují nejen váš klidný spánek, ale i kůži, kvůli tlaku, který vyvíjíte na obličej rukama, a to zejména ti, co spí na boku a na břichu.

Čáry po záhybech, které se kvůli tomuto hrubému styku mohou objevit, mohou zůstat trvalé, pokud budete dál svůj obličej každou noc na polštáři přehazovat.

Eliška Bučková - Česká Miss 2008 doporučuje

Kruhy pod očima vám přidávají roky a odebírají vám vitalitu. Spánek je víc než dávání tělu času na odpočinek; je to poskytování tělu  cenného času na zotavení a zhojení se z napětí, kterému bylo celý den vystaveno.

Bledá barva kůže a zarudlé a nateklé oči nejsou lichotivé. Pokud se vám již objevují vrásky, nedostatek spánku je mnohem více zdůrazňuje a urychluje proces stárnutí.

Většina lidí spí každou noc čím dál méně hodin a nezdá se, že by se tato tendence zlepšovala. Žijeme ve světě neustálého maratonu. Lidé většinou spí průměrně 6 hodin denně v pracovní dny a 7 hodin o víkendu.

Nedostatek spánku po vypětí začíná být kvůli vážným vedlejším účinkům jako je snižování výkonnosti v práci, ve škole, v posteli, v čemkoli, co děláte, velkým zdravotním problémem. Tento stav je vysoce rizikový pro řidiče a osoby, které obsluhují nebezpečné stroje.

Důležitost spánku pro zdraví a krásu

Důležitost spánku spočívá ve vlivu, který má na náš vzhled, fyzické a duševní zdraví

Spánek je přestávka, kterou svému tělu dáváme na důkladnou obnovu (dělení buněk), růst hormonů a fyzický odpočinek, který obvykle u dospělých trvá 8 až  9 hodin.

Čtěte také: Zásady kvalitního spánku

Proces obnovy zahrnuje kožní buňky celého těla a tzv. „spánek do krásy“, ke kterému dochází v hlubokých fázích spánku, kdy naše pleť dostává zářivost a texturu, naše nehty zesilují a vlasy jsou zdravé a lesklé, nejvíce prospívá zejména buňkám pleti.

Když se tělu nedostává dostatek spánku, nejdříve se to projeví v obličeji, na tmavých kruzích pod očima, kde je nejjemnější kůže našeho těla. Podobně naše kůže reaguje na nedostatek spánku rozšířením akné a vypadáváním vlasů.

Medical Comfort pro zdraví a krásu

A není to jen záležitost ženské krásy, ale i zdravotní problém kvůli negativním vlivům nedostatku spánku jako je ztráta paměti, obezita, únava a zvýšené potíže s diabetem, kardiovaskulární onemocnění a choroby zažívacího traku.

Během spánku naše tělo uvolňuje volné radikály, skupinové nebo nepárové buňky, které jsou odpovědné za zrychlování procesu stárnutí a růst rakovinových nádorů.

A jestliže k nedostatku spánku přičteme další škodlivé činnosti: kouření, pití, užívání léků, požívání nekvalitního jídla, pozůstatky po opilosti atd., není divu, že vidíme účinky předčasného stárnutí na svém obličeji.

TIP:

Anatomic | Anatomic 500 | Sweet Dream | Genius | Wonder 3plus

Spánek je jediný cenný čas, který svému tělu zcela věnujeme. Nezaslouží si mít ho s maximálním komfortem? Tvarovací polštář je terapeutický tvarovací polštář, který splní vaše sny o kráse. Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána