Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Zdravotní polštář na krční páteř - _MG_7644.jpg
Zdravotní polštář na krční páteř - 0853fe978396f5651ac69a194a36216cZdravotní polštář na krční páteř - fit life polstar zdravotniZdravotní polštář na krční páteř - pametova pena

Zdravotní polštář na krční páteř

Akční

Ortopedický zdravotní polštář na krční páteř s výměnnými válci o třech různých stupních tvrdosti. Zajistí zdravý spánek s oporou krční páteře dle Vašeho pocitu (dříve název WONDER plus)

1 799 Kč

2 999 KčZdravotní polštář na krční páteř - polštář z paměťové pěny s výměnitelnými válci různých tuhostí

logo-comfort-polstare-polstar-sladky-sen.jpg

Vhodný pro všechny typy spáčů, všech věkových kategorií, kteří si chtějí přizpůsobit tuhost polštáře dle vlastní potřeby


Zdravotní polštář na krční páteř - nadstandartní pohodlí a snadná údržba

polstare-polstar-clever-genius-aloe-vera.jpgZdravotní polštář na krční páteř je vyrobený ze speciální paměťové pěny Medical a potahu Aloe Vera (viz Wikipedia)

Rozměry: 52 x 35 x 10 cm  Možnost využití klasického povlečení, které máte doma

Snímatelný potah pro Zdravotní polštář na krční páteř je vyrobený z příjemné, měkké tkaniny v bílé barvě s obsahem Aloe Vera.

Složení:  41% bavlna, 32% polyamid,  27% polyester

medical-comfort-symboly.jpg

Udržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.
Zdravotní polštář na krční páteř - therapdedic ortopedicky polstar z anatomicke peny 10Zdravotní polštář na krční páteř - therapdedic ortopedicky polstar z anatomicke peny 6Zdravotní polštář na krční páteř - therapdedic ortopedicky polstar z anatomicke peny 8Zdravotní polštář na krční páteř - therapdedic ortopedicky polstar z anatomicke peny 9

Zdravotní polštáře na krční páteř (dříve název WONDER plus) – ortopedický zdravotní polštář s výměnnými válci pro zázračně pohodlné spaní

Zdravotní polštář na krční páteř je unikátní ortopedický polštář z paměťové pěny s oporou krční páteře a nastavitelným stupněm tvrdosti díky třem typům výměnných válců, které jsou dodávány spolu s polštářem. Klasické polštáře nedokážou poskytnout potřebnou oporu pro váš krk a hlavu, zvláště pokud jejich výplň tvoří tradiční peří. Polštář na krční páteř Medical Comfort má anatomický tvar s prohlubní pro hlavu a zvýšenou částí pro krk, díky čemuž se perfektně přizpůsobí linii vašeho těla a zamezí bolestem a ztuhlosti krční páteře nebo křečím trapézových svalů. Jedinečnost tohoto polštáře na krční páteř se skrývá ve vyjímatelných válcích z paměťové pěny různé tvrdosti, které jednoduše vložíte do zvýšených částí po obou stranách polštáře. Válce korigují výšku polštáře a vytvářejí jeho odstupňovanou tvrdost podle aktuálních potřeb, oblíbené spánkové pozice a tělesných dispozic každého uživatele. Mimořádná variabilita zdravotního polštáře na krční páteř Medical Comfort je zárukou zdravého komfortu pro všechny bez rozdílu. 

Zdravotní polštáře na krční páteř jsou určeny pro:

 • všechny typy spáčů a všechny spánkové pozice
 • osoby trpící bolestmi krční páteře a šíje
 • jedince trpící otlaky ramen a mravenčením paží při spánku
 • lidi sužované migrénou či tinnitem (šelest v uších)
 • jedince se spánkovými poruchami jako chrápání a apnoe
 • nemocné, kteří musí dlouho ležet v posteli
 • jedince trpící nespavostí a neklidným spánkem
 • vyznavače zdravého životního stylu

Zdravotní polštáře na krční páteř pomáhají:

 • zachovat přirozenou polohu hlavy při spánku ve všech pozicích
 • předcházet bolestem krční páteře
 • uvolnit svaly podél páteře a umožnit jim kvalitní relaxaci
 • eliminovat křeče šíjových a trapézových svalů
 • mírnit ztuhlost krku a související obtíže, jako je migréna nebo tinnitus (šelest v uších)
 • snížit tenzi vyvíjenou na rameno v poloze na boku
 • předejít mravenčení a zmrtvění horních končetin
 • omezit chrápání a výpadky dechu během spánku (spánkové apnoe)
 • přinést pocit zdravého komfortu během spánku a relaxace
 • omezit převalování a neklidné spaní


Doktor Sleeper radí:

Zdravotní polštáře na krční páteř Medical Comfort pomáhají při bolestech krční páteře a souvisejících problémech, jako je migréna nebo bolesti hlavy. Anatomické polštáře na krční páteř omezují i spánkové poruchy. Jsou vhodné pro všechny spánkové pozice.

Polštáře mají anatomický tvar, a tudíž optimálně kopírují přirozenou linii těla. Drží hlavu a krk v rovině s přirozeným zakřivením páteře, a tak zlepšují uvolnění svalů podél páteře a eliminují problém bolestivého a ztuhlého krku.

Ztuhlý krk mnohdy zapříčiňuje i další zdravotní obtíže – mezi nimi především migrenózní stavy. Pravidelné používání Polštáře na krční páteř má na migrénu i tinnitus příznivý vliv, neboť polštář účinně zabraňuje ztuhlosti krku a udržuje optimální prokrvování mozku.

Mohu polštáře rovněž doporučit při spánkových poruchách jako jsou chrápání či apnoe (výpadky dechu během spánku). Pro omezení těchto problémů je třeba umožnit dýchacím cestám, aby byly po dobu spánku uvolněné. Toho dosáhneme fixací hlavy ve správné poloze tak, aby nikam nepadala a nedostávala se do nepřirozených a nepohodlných poloh. Polštáře na krční páteř Medical Comfort plní tuto funkci díky svému anatomickému tvaru výborně, a jsou tedy efektivní prevencí jmenovaných obtíží.

Díky opoře krční páteře je tento zdravotní anatomický polštář velmi pohodlný pro spáče na boku, protože umožňuje rozložit tělesnou hmotnost po celé ploše a ulevit tak tlaku na zátěžové body, kterými jsou při spánku na boku zejména ramena. Nedochází tak k nepříjemným otlakům, mravenčení a zmrtvění paží. Ramena zůstávají uvolněná a nic nebrání volnému průtoku krve do paží.


Anatomický zdravotní polštář udržuje páteř zdravou a bez bolestí

Polštář na krční páteř byl navržen tak, aby bezchybně anatomicky kopíroval tvar vaší hlavy a krku, ať už jsou vaše tělesné proporce jakékoliv. To je zajištěno jak anatomickým tvarem polštáře, tak špičkovou paměťovou pěnou, ze které je vyroben. Polštář poskytuje hlavě a krku potřebnou oporu, přizpůsobí se tělesným proporcím, a zároveň drží svůj tvar. Díky kompaktnímu polštáři se páteř nevychyluje ze svého přirozeného zakřivení a není tak vyvíjen přílišný tlak na zátěžové body. Tělesná hmotnost se rovnoměrně rozloží po celé ploše, svaly podél páteře se mohou plnohodnotně uvolnit a případná bolest zad se podstatně zmírní.

Pohodlí pro každého díky vyjímatelným válcům trojího typu s různými stupni tvrdosti

Neobyčejná flexibilita polštáře tkví v tom, že jeho výplň obsahuje prostor pro dva vyjímatelné válce, které se jednoduchým způsobem vkládají do zvýšených částí po stranách polštáře. Válce, vyrobené z paměťové pěny, jsou k dispozici ve třech různých stupních tvrdosti, zajišťujících odstupňovanou výšku a přizpůsobivost polštáře podle konkrétních potřeb a fyzických dispozic každého uživatele. Polštář tak svou variabilitou přinese zdravý komfort všem bez výjimky.

Polštář poskytuje komfort nastávajícím maminkám a všem spáčům na boku

Polštář na krční páteř báječně vyhoví nárokům na pohodlí těhotných žen. Těm je doporučováno od druhého trimestru těhotenství spát jen na boku a právě v této poloze poskytují polštáře na krční páteř skvělé pohodlí díky variabilní opoře krční páteře. Díky schopnosti udržet hlavu a krk v rovině s normální křivkou páteře zajišťují polštáře na krční páteř Medical Comfort všem spáčům na boku příjemný a bezbolestný spánek i odpočinek.

Pomáhá předcházet mravenčení a znecitlivění paží, k němuž dochází při spánku na boku

Polštář na krční páteř drží při spánku na boku hlavu v rovině a vyplní prostor mezi ní a ramenem. Díky tomu se tělesná hmotnost rozloží rovnoměrně po celé ploše a nedochází k nadměrnému zatěžování ramene, jeho mravenčení, ztuhlosti a znecitlivění paží. 

Efektivní prevence ztuhlého a bolestivého krku, migrény a bolestí hlavy

Špatné držení páteře ve spánku bývá bohužel častou příčinou vzniku různých zdravotních obtíží, které mohou být i dlouhodobějšího rázu. Jedná se o bolest a ztuhlost krku a související problémy jako migréna, bolesti hlavy, či dokonce tinnitus (šelest v uších). Pravidelné používání polštáře na krční páteř pomáhá všem těmto problémům efektivně předcházet a ulevit od případných akutních bolestí.

Omezuje spánkové poruchy, jako je chrápání a spánkové apnoe

Snad každý poznal ve svém životě někoho, kdo trpí chrápáním. A přitom cesta, jak ho zmírnit, nemusí být tak obtížná. V první řadě je potřeba, aby dýchací cesty byly během spánku uvolněné a byl zajištěn volný průchod vzduchu. Toho dosáhneme tak, že udržíme hlavu ve správné poloze, která eliminuje případné překážky volného proudění vzduchu v dýchacích cestách. Zdravotní polštář na krční páteř udržuje po celou dobu spánku hlavu v rovině, a to ve všech spánkových polohách, a zabraňuje jakýmkoli nepřirozeným deformacím krční páteře.


Mike Carl Green Design

Zázrak ukrytý uvnitř

Pro vytvoření polštáře na krční páteř rozpohyboval Mike Carl Green na plné obrátky svou tvůrčí invenci ve službách zdraví a komfortu.

Polštáře na krční páteř jsou zcela originálním a skvěle funkčním produktem pro zdravý spánek. Mají anatomický design s prohlubní pro hlavu a vyvýšenou oporou pro krk, takže se dokonale přizpůsobí linii lidského těla. Do zvýšených částí na okraji polštáře se vkládají vyjímatelné válce o třech různých stupních tvrdosti, které upravují výšku a měkkost polštáře v souladu s okamžitými nároky jednotlivých uživatelů.

************************************************************************************************************************

Zdravotní polštáře na krční páteř - variabilita a pohodlí pro každého

Zdravotní polštář na krční páteř Medical Comfort je vyroben z měkoučké paměťové pěny, která dokonale přilne k vašemu tělu a po použití se vždy opět vrátí do svého původního tvaru. Polštář se dodává se třemi typy výměnných válců o různém stupni tvrdosti.

Polštář nevyžaduje žádnou speciální údržbu. V případě znečištění je možné polštář jemně ručně vyprat. Díky prodyšné struktuře velmi rychle schne. Každý polštář je vybaven speciálním obalem na zip, který je možné jednoduše sejmout a vyprat.

Rozměry zdravotního polštáře na krční páteř:

 • Délka zdravotního polštáře na krční páteř: 520 mm
 • Šířka  zdravotního polštáře na krční páteř: 350 mm
 • Výška zdravotního polštáře na krční páteř: 100 mm
 • Vyměnitelné válce délka: 520 mm
 • Vyměnitelné válce průměr: 70mm

Celkem získáte 4vyměnitelné válce o 3různých tuhostech. Od nejměkččí až po nejtužší. Vybere si každý i ten nejnáročnější spáč.

Všechny výrobky Medical Comfort jsou vyráběny ručně, rozměry jednotlivých produktů se mohou mírně lišit.

Materiál: viscoelastická paměťová (líná) pěna Medical

Snímatelné potahy- síla přírody pro vaše zdraví

Snímatelné, pratelné potahy na podložku nabízíme ve dvou variantách:

 • Potah Medical - Home ORIGINAL

Příjemný, měkký potah na polštář v bílé barvě s obsahem aloe vera. Potah má antibakteriální a thermo účinky a má blahodárný vliv také na suchou a citlivou pokožku.

Složení: 65% polyester, 35% bavlna

Údržba: potah na polštář je možné prát v pračce na 30 až 60°, žehlit, chemicky čistit a sušit v sušičceSouvisející produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána