Specialista na zdravé spaní a relax český výrobek

Poradíme Vám s výběrem polštáře nebo relaxační podložky, tel: 777 353 568

Košík | 
Vytvořit účet | 
 
Mazlicí polštář-kojící polštář Sweetheart - matrace-90-x-200-80-x-200-polstare-anatomicke _83_.jpg
Mazlicí polštář-kojící polštář Sweetheart - Sweetheart

Mazlicí polštář Sweetheart

Akční

Slastný pocit uvolnění a bezpečí ve chvílích odpočinku a spánku – to je mazlící polštář Sweetheart pro celou rodinu. Dopřejte si hýčkání, pocit harmonie a příjemnou oporu celému tělu.

1 599 Kč

1 999 Kčpolstar-sweetheart-sladky-spanek.jpg


Mazlící polštář SWEETHEART - nadstandardní pohodlí

Mazlící polštář SWEETHEART je složený z vnitřní části a z vyměnitelného potahu  Aloe Vera (viz. Wikipedia)

polstare-polstar-clever-genius-aloe-vera.jpgVnitřní část:

- svrchní látka:  50 % bavlna 50 % PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

Polštáře lze prát do teploty 40°C.

Snímatelný potah:

- je vyrobený z příjemné, měkké tkaniny v bílé barvě s obsahem Aloe Vera.
- Složení:  41% bavlna, 32% polyamid,  27% polyester

medical-comfort-symboly.jpg

Rozměry: 130 x 70 x 18 cm

Udržba: potah je možné prát v pračce na 40°C i žehlit.


Mazlicí a kojicí polštář Sweetheart – hýčká děti i dospělé

Mazlicí a kojicí polštář Sweetheart byl navržen pro všechny, kdo si chtějí ve chvílích odpočinku dopřát slastný pocit uvolnění a bezpečí. Vznikl prioritně za účelem vás hýčkat a přinést pocit harmonie a bezpečí lidem každého věku, od nejmenších dětí po seniory. Podlouhlý design polštáře ve tvaru písmene C poskytuje skvělou oporu celému tělu. Polštář Sweetheart si zamilují především těhotné ženy a děti, přinese nevšední požitek všem spáčům na boku. Nesporné jsou i jeho pozitivní účinky na zmírňování zdravotních problémů, jako jsou bolesti zad či kloubní obtíže. Mazlicí a kojicí polštář Sweetheart dokáže ukolébat vaši psychiku výjimečným pocitem klidu a bezpečí, který zejména děti tolik potřebují. Lze ho používat téměř všude – hodí se do postele, na gauč, na podlahu nebo třeba na deku na zahradě. Ať už polštář využijete při relaxaci, spánku, čtení, sledování televize či mazlení s vašimi ratolestmi, vždy vám poskytne mimořádný pocit uvolnění a pohodlí.

Mazlicí polštář Sweetheart je určen pro:

 • každého, kdo rád spí a odpočívá na boku
 • maminky s malými dětmi
 • těhotné a kojící ženy
 • ženy trpící menstruačními bolestmi
 • děti
 • seniory
 • jedince obtěžované bolestmi zad
 • osoby trpící kloubními problémy, zejména v oblasti dolních končetin
 • všechny lidi mající zvýšenou potřebu klidu a bezpečí

Mazlicí polštář Sweetheart pomáhá:

 • rozložit tělesnou hmotnost, a tím snížit tlak na zátěžové body
 • uvolnit svaly podél celé páteře
 • poskytnout oporu krční páteři
 • mírnit bolesti bederní páteře
 • ulevit od menstruačních bolestí
 • snižovat obtíže provázející těhotenství a poskytnout bříšku pohodlnou oporu
 • eliminovat bolest kyčelních kloubů
 • navodit psychickou pohodu, harmonii a hlubokou relaxaci
 • přinést vám i vašim dětem příjemný pocit bezpečí

Můžete ho používat kdekoliv – je perfektní pro postel, podlahu i gauč

Unikátní přizpůsobivý design polštáře Sweetheart vám poskytuje široké možnosti použití. Můžete na něm spát i relaxovat v jakékoliv posteli, na gauči u televize, na podlaze či třeba venku na dece – podle toho, jakou máte zrovna náladu a kde jste. 

Je skvělou oporou pro těhotné ženy při spánku a odpočinku na boku

medical-comfort-sweetheart-2.jpg

Lékaři doporučují budoucím maminkám už od druhého trimestru spát v poloze na boku, což je pro dítě nejzdravější a pro ženu také nejpohodlnější. Polštář Sweetheart pomáhá tělu na boku udržet se ve správné pozici a poskytnout dostatečnou oporu bříšku a zmírnit tak jeho váhu a s tím spojené obtíže. S postupujícím těhotenstvím narůstá váha plodu a dělohy a poloha na zádech omezuje průtok krve a živin do placenty. K tomu v pozici na boku s oporou nedochází.

medical-comfort-spanek-3.jpgPomáhá ženám zmírňovat bolestivou menstruaci

Bolestivá menstruace bohužel trápí vysoké procento žen. Většina z nich při těchto obtížích instinktivně zaujímá klidovou polohu na boku s pokrčenými koleny, protože v této pozici pociťují ženy snížení bolestí. Polštář Sweetheart je ideální pomůckou pro dosažení zmíněné polohy. Poskytuje potřebnou oporu pro pokrčené nohy, díky čemuž se snižuje tlak vyvíjený na bederní oblast a klesá tenze působená na orgány malé pánve. 

Báječný pro vaše děti

Vaše děti si zamilují mazlicí polštář Sweetheart, který jim přinese příjemný prostor pro jejich aktivity, ať už si hrají, čtou knížku, dívají se na televizi nebo jen tak odpočívají. Polštář poskytne vašim dětem za všech okolností pocit nebývalého pohodlí a bezpečí, během spánku zmírní jejich neklidné noční převalování a otáčení, často způsobené psychickou nepohodou. Děti se mohou k polštáři přitulit a usínat ukolébány pocitem harmonie a jistoty.

Umožňuje páteři zůstávat ve správné pozici, a tím snižovat bolesti zad

Polštář uvítají všichni, kterým znepříjemňují každodenní život bolesti zad. Jedinečnost polštáře tkví v tom, že o něj můžete velmi pohodlně opřít celý svůj trup, který díky tomu nikam nepřepadává a po dlouhou dobu zůstává v klidu, čímž se výrazně zvyšuje uvolnění svalů podél celé páteře. Umístění části polštáře mezi dolní končetiny vysoce přispívá k tomu, aby vaše páteř vytvářela normální křivku, a tudíž nedocházelo k nepřirozeným polohám zad, vedoucím často k bolesti a různým zdravotním problémům. Vyplněním prostoru mezi vašimi stehny se výrazně eliminuje tenze v oblasti bederní páteře, takže může přijít rychlá úleva od bolesti.

medical-comfort-sweetheart-1.jpgPomůže při kloubních problémech lidem každého věku

Civilizační choroby jako je artróza a jiná degenerativní onemocnění postihují značné množství lidí zejména vyššího věku. Zmíněný problém se dnes ovšem zdaleka netýká pouze této věkové skupiny – často jím trpí i mladí lidé. Způsobuje to náš životní styl, nedostatek pohybu anebo jednostranná fyzická zátěž. Polštář Sweetheart může výraznou měrou ulevit od artritických a jiných kloubních bolestí. Je uzpůsoben tak, aby vyrovnával kyčle, stehna a kolena do jedné linie s přirozeným zakřivením páteře. Díky tomu se předejde kolizím kostí a kloubů a klesne tlak na zátěžové body, vznikající zejména v oblastech kloubů.  


Design:

Vytvořením polštáře Sweetheart si Designer splnil svůj sen o návratu do dětství, v němž zažíváme pocit dokonalého klidu a bezpečí.

sweetheart_03.jpgDíky svému podlouhlému designu, který se na obou koncích ohýbá do písmene C, je polštář jedinečnou oporou pro celé vaše tělo. Dokáže přinést nádherný pocit harmonie nejen dětem, ale i dospělým bez rozdílu věku.

Uvnitř polštáře je výplň z dutého vlákna. Materiál polštáře Sweetheart je lehoučký, vysoce hygienický, hypoalergenní a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu.Mazlicí polštář-kojící polštář Sweetheart - medical comfort sweetheart 6Mazlicí polštář-kojící polštář Sweetheart - sweetheart 03

Sweetheart - pohodlí a hypoalergenní prostředí

Sweetheart je velký polštář - mazlicí a kojicí polštář - ve tvaru písmene "C", primárně určený pro spánek a odpočinek na boku. Poskytuje oporu celému tělu. Lehký a sypký materiál se přizpůsobí individuálním konturám těla. Výplň polštáře je vyrobena z drobných EPS kuliček, které jsou vysoce prodyšné a udržují hypoalregenní prostředí.

Polštář nevyžaduje žádnou speciální údržbu. V případě znečištění je možné polštář jemně propláchnout proudem vody. Díky prodyšné struktuře polštář velmi rychle schne. Každá polštář je vybaven speciálním obalem na zip, který je možné jednoduše sejmout a vyprat.

Všechny výrobky Medical Comfort jsou vyráběny ručně, rozměry jednotlivých produktů se mohou mírně lišit.

Materiál výplně: PES vločky. (Duté vlákno)

Snímatelné obaly - síla přírody pro vaše zdraví

AloeAloe3.jpg Vera

Příjemný, měkký obal v bílé barvě s obsahem aloe vera. Obal má antibakteriální a chladivé účinky a má blahodárný vliv zejména na suchou a citlivou pokožku.

Složení: 65% polyester, 35% bavlna

Údržba: obal je možné prát v pračce až na 60°, žehlit, chemicky čistit a sušit v sušičceSouvisející produkty

Řadit od nejlevnějšího, nejdražšího, podle abecedy nebo prodejnosti.


Odebírejte newsletter!Buďte v obraze a nechte si zasílat emaily

 

Děkujeme, Vaše adresa byla přidána